24. 2. 2014

ZBOP SR na veľtrhu IDEB 2014

V termíne 14. – 16. mája 2014 sa na výstavisku Incheba Expo v Bratislave uskutoční ďalší ročník medzinárodného veľtrhu obrannej techniky IDEB 2014.

Po prvý krát sa veľtrh skutoční súčasne s podujatím  „Stredoeurópske zahraničnopolitické a bezpečnostné fórum (GLOBSEC)“ v rámci nového projektu “Stredoeurópsky týždeň bezpečnosti” práve v čase, keď Slovensko oslávi 10 rokov členstva v NATO.

„Spojenie medzinárodného veľtrhu obrannej techniky IDEB s významným zahraničnopolitickým a bezpečnostným fórom GLOBSEC bude výnimočnou príležitosťou na stretnutie ponuky našich vystavovateľov s konkrétnymi investičnými zámermi politických špičiek v oblasti obranných rezortov,” povedal v tejto súvislosti predseda predstavenstva a generálny riaditeľ akciovej spoločnosti Incheba Alexander Rozin.

Združenie bezpečnostného a obranného priemyslu SR sa na veľtrhu IDEB 2014 bude tradične prezentovať vlastným informačným stánkom a zároveň bude fungovať ako kontaktné a prezentačné miesto, ktoré budú môcť využiť členské firmy pre distribúciu svojich informačných materiálov a produktových katalógov.

Členské spoločnosti Združenia  môžu využiť zvýhodnenú cenovú ponuku od organizátora veľtrhu, spoločnosti Incheba a.s., a zúčastniť sa na tomto prestížnom podujatí s vlastnou samostatnou expozíciou. Pre podrobnejšie informácie o podmienkach účasti môžete kontaktovať  Stellu Bulejkovú, výkonnú riaditeľku ZBOP SR alebo priamo Ľubomíra Kopeckého, manažéra výstavy IDEB, tel.: +421 2 6727 2194, +421 911 963 344, e-mail: lkopecky@incheba.sk