Pozvánka na medzinárodný veľtrh IDEB DEFENCE & SECURITY 2024

Srdečne vás pozývame na návštevu medzinárodného veľtrhu obrannej a bezpečnostnej techniky IDEB DEFENCE & SECURITY 2024, ktorý sa uskutoční 14. až 16. mája 2024 na výstavisku Incheba Expo v Bratislave. 

Veľtrh ako jedinečná platforma pre prezentáciu produktov a služieb pre obranné, bezpečnostné a záchranné zložky prezentuje inovácie a moderné obranné prístupy, pričom vyniká silnou účasťou významných predstaviteľov bezpečnostných rezortov a zahraničných delegácií. Aj v roku 2024 bude veľtrh bude rozšírený o témy vnútornej bezpečnosti či protipožiarnej ochrany a vytvorí tak priestor na najkomplexnejšiu platformu pre prezentáciu tém obrany, vnútornej bezpečnosti a bezpečnostnej politiky.

Na veľtrhu sa už tradične bude prezentovať aj Združenie bezpečnostného a obranného priemyslu Slovenskej republiky. Návštevníkov radi privítame v stánku ZBOP SR, ktorý bude umiestnený v hale B1, číslo stánku je 206.

Ďakujeme členskej spoločnosti Incheba, a.s. za spoluprácu a partnerstvo pri účasti ZBOP SR na veľtrhu ako aj za spoluorganizovanie valného zhromaždenia ZBOP SR pri príležitosti veľtrhu IDEB 2024.

Záujemcovia o návštevu veľtrhu nájdu všetky potrebné informácie o vystavovateľoch, novinkách, programe a otváracích hodinách na stránke IDEB – Defence Security | www.incheba.sk.

Tešíme sa na vašu návštevu!